Annons

Annons

Kontakta Allas

Gäller ärendet din prenumeration?

Klicka här >>>

Tyck till

Vill du tycka till om vår tidning kan du skicka ett mejl till: tycktill@allas.aller.se

eller ett brev till: Allas, Tyck till, 211 52 Malmö.

Allas förbehåller sig rätten att redigera inskickat material och publicera det i tidningen eller på allas.se.

___________________________________________________________________________

Kontaktpersoner på Allas redaktion

Gunilla Håkansson, chefredaktör och ansvarig utgivare
gunilla.hakansson@allas.se

Mikael Frohm, redaktionschef
mikael.frohm@allas.se

Johanna Svan, Digital redaktör
johanna.svan@allas.se

Eva Andersson, korsordsansvarig
Eva.Andersson@allas.se

Charlotte Silfverberg, reportagechef
charlotte.silfverberg@allas.se

Gunilla Hedenby, reporter och redaktör för Tyck till
gunilla.hedenby@allas.se

Lotta Gustavsson, fictionansvarig
lotta.gustavsson@allas.se

Helena Ljunggren, fackchef (mat, mode, trädgård och inredning)
helena.ljunggren@allas.se

Isa Ögren, layoutchef
isa.ogren@allas.se

Anne Ulander, sekretariat
anne.ulander@allas.se

 

Aller Media AB
Allas
211 52 Malmö
Besöksadress: Östergatan 20, Malmö
Telefonnummer: 040- 38 59 00

Ansvarig utgivare: Gunilla Håkansson, ©2017


Annons