• Livsöden
  • Trädgård
  • Relationer
  • Handarbete
  • Video
  • Bloggar
  • Horoskop
PrenumereraLogga in
  • Livsöden
  • Läsarberättelser
  • Hälsa
  • Relationer
  • Noveller
  • Handarbete
  • Video
  • Bloggar
  • Trädgård
  • Hushåll
  • Ekonomi
  • Mat & dryck
  • Antikt och loppis
  • Inredning
  • DIY - gör det själv
  • NYTT! Korsord
  • Nöje
  • TV
  • Horoskop
  • Om oss
  • Om oss
  • Kontakta oss
  • Tidningar hos Allas.se
  • Nyhetsbrev
  • Om cookies
  • Skapa konto
  • Mina Inställningar
  • Hantera preferenser
  • Alla ämnen
  • Våra skribenter
  • Creative studio

Följ Allas

Google nyheter
Lästips:
  • Läsarberättelser
  • Gratis stickmönster
  • Nostalgi
  • Gratis noveller
  • Allas testar
antikt och loppis

Antik, vintage och retro – det här är skillnaden

auktion

Plaststolen från 80-talet såldes för tre miljoner kronor

nostalgi

Så mycket kan du tjäna på dina gamla bokmärken

Annons

designklassiker

Minns du det busiga 80-talet? Så mycket är prylarna värda idag

auktion

Gamla leksaker säljs för tusentals kronor

auktion

Dina gamla frimärken kan vara värda tusentals kronor

auktion

Muminprylarna som går dyrt på auktion

ikea

Johan köpte världens dyraste Ikea-möbel

loppis

9 tulpanföremål att hålla utkik efter

Annons

städning

Dag Sebastian, 80, överlevde döstädning från helvetet inför flytt: ”Känner mig fri”

inredning

Gå på auktion i sommar – nu börjar fyndjakten!

samhälle

Extremt sällsynt Ikea-fåtölj på auktion – 7 andra klassiker som trendar

samhälle

Pokémonkort gick för fantasisumma – här är rekorddyra samlarkort som gått under klubban

samhälle

Sluta sälj prylar till fel pris – nu värderar Tradera dina saker

samhälle

Dyraste svenska konstverket gick under klubban – så mycket kostade Zorns mästerverk

Annons

nöje

Unik Abba-samling säljs för drömpris

ekonomi

1900-talets svenska formfavoriter

ekonomi

Guide för en lyckad dag på loppisen - experterna tipsar!

ekonomi

Sakletande - den nya folksporten

Annons

12